Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.10.2018, 19:31
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

on LIVE

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Календар

«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Друзі сайту




Свята

            Спортивные праздники

Translator

Головна » 2012 » Червень » 12 » Літній чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді
Літній чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді
20:45

 
12.06.12 - 15.06.12 Літній чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді





В м. Ялта 12 червня 2012 року стартував Літній чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді.



Жінки

 100 метрів

1  ПОВХ Олеся 11.12
2  ПОГРЕБНЯК Наталя 11.29
3  ШМІДОВА Марія 11.59

200 метрів

1

 БРИЗГІНА Єлізавета

22.69
2

 П'ЯТАЧЕНКО Вікторія

22.71
3

 СТУЙ Христина

22.93

 400 метрів

1  ЛОГВИНЕНКО Аліна 51.34
2  ПИГИДА Наталія 51.42
3  ОЛІШЕВСЬКА Юлія 51.68

800 метрів

1  ЛУПУ Наталія 1:58.46
2  КРЕВСУН Юлія 1:59.25
3  ЖУШМАН Олена 1:59.32

 1500 метрів

1  ШЕВЧЕНКО Анжеліка 4:18.93
2  БАТРАК Наталія 4:21.64
3  КИРИЧУК Діана 4:21.81
5000 метрів
1  НОСЕНКО Анна 15:41.29
2  ПОГОРЕЛЬСЬКА Вікторія 15:48.96
3  ГОЛОВЧЕНКО Тетяна 16:02.77
100 метрів з барьєрами
1  СНІГУР Євгенія 13.23
2  ПЛОТІЦИНА Анна 13.27
3  ЯНОВСЬКА Олена 13.49
400 метрів з барьєрами
1  ТІТІМЕЦЬ Анна 54.98
2  ЯРОЩУК Анна 55.16
3  КОЛЕСНИЧЕНКО Олена 57.67
3000 метрів з перешкодами
1  ШМІДТ Світлана 9:31.16
2  ЖУДІНА Валентина 9:40.47
3  ШАТАЛОВА Марія 9:44.91
Естафетний біг 4х100 м
1  ЄРМАКОВА Анна, МОЛЧАНОВА Вікторія, ПЛОТІЦИНА Анна, ЧЕБАНУ Олена 45.65
2  САВКА Ірина, КОРНЄВА Ірина, ВАСЬКІВ Ірина, АЛЕКСАНДРОВИЧ Олена-Ольга 46.03
3  ФЕНУХІНА Юлія, СЕМЧИШИНА Юлія, ДАВИДЕНКО Тетяна, КОВАЛЬОВА Алла 47.02
Естафетний біг 4х400 м
1  СІДОРСЬКА Олена, ПОТАПЕНКО Людмила, ТКАЧУК Вікторія, ПРИСТУПА Дарина 3:36.37
2  БАРАЛЕЙ Юлія, ПЕЧКО Ганна, БІБІК Ольга, ЛЕБІДЬ Анастасія 3:37.67
3  МУРАВЙОВА Ірина, НІКОЛЕНКО Вікторія, КРАСНОЩОК Юлія, КОВАЛЬОВА Анастасія 3:41.47

Метання диска

1  СЕМЕНОВА Наталя 62.90
2  КАРСАК Катерина 58.88
3  КУРИЛО Юлія 56.10
Метання молота
1  СКИДАН Ганна 74.21
2  НОВОЖИЛОВА Ірина 73.42
3  СЕКАЧОВА Ірина 67.44
Метання списа
1  РЕБРИК Віра 62.61
2  ДОРОЖОН Маргарита 58.39
3  ХАБІНА Ганна 57.77
Стрибки у довжину
1  РИБАЛКО Вікторія 6.95
2  ТВЕРДОХЛІБ Маргарита 6.80
3  МОЛЧАНОВА Вікторія 6.67
Стрибки у висоту
1  ХОЛОША Олена 1.93
2  СТЬОПІНА Віта 1.90
3  ГЕРАЩЕНКО Ірина 1.90
Стрибки з жердиною
1  МАЗУРИК Наталя 4.30
2  РУЄВА Алевтина 4.15
3  ЧЕРТКОШВІЛІ Ксенія 4.00
Потрійний стрибок
1  КНЯЗЄВА Ганна 14.71
2  ДЕМИДОВА Ганна 14.50
3  ЦИХОЦЬКА Руслана 14.36
Штовхання ядра
1  ОБЛЕЩУК Галина 17.78
2  ГОЛОДНА Ольга 16.91
3  САМОЛЮК Анна 16.65


Чоловики

 100 метрів

1  СМЕЛИК Сергій 10.38
2  САГУТКІН Сергій 10.48
3  ПЕРЕСТЮК Руслан 10.54

 200 метрів

1  СМЕЛИК Сергій 20.63
2  БОДРОВ Ігор 20.76
3  КОРЖ Віталій 20.84

 400 метрів

1  БУТРИМ Віталій 45.90
2  БУРАКОВ Володимир 46.32
3  ГУЦОЛ Євген 46.73

 800 метрів

1  ДАВИДОВ Ігор 1:46.98
2  ТЮМЕНЦЕВ Віктор 1:47.47
3  КАЯФА Олег 1:47.56

 1500 метрів

1  БОРИСЮК Олександр 3:49.98
2  ПРИХОДЬКО Віктор 3:50.68
3  МАСЛОВ Станіслав 3:51.10

 5000 метрів

1  РУСЮК Юрій 14:38.40
2  ЗАБОЄВ Іван 14:46.55
3  ДЕХТЯРУК Олександр 14:54.00
110 метрів з барьєрами
1  КОПАНАЙКО Сергій 13.77
2  КАСЬЯНОВ Олексій 14.01
3  ШАМАТРИН Артем 14.33

 400 метрів з барьєрами

1  МЕЛЬНИКОВ Станіслав 49.53
2  ТЕСЛЕНКО Денис 50.45
3  НЕЧИПОРЕНКО Денис 50.51
3000 метрів з перешкодами
1  СЛОБОДЕНЮК Вадим 8:37.12
2  КОСЯНЧУК Віктор 8:45.88
3  ЛИСЕНКО Сергій 8:46.50

Естафетний біг 4х100 м

1  ГУЦОЛ Євген, БУТРИМ Віталій, КОРЖ Віталій, ШТАНОВ Юрій 40.44
2  ДАНИЛЮК Олег, ПАНЬКЕВИЧ Андрій, ЧИКАЛО Віталій, РИБІЙ Назарій 41.08
3  КАЩЕЄВ Олександр, ДМИТРУК Максим, АКІМОЧКІН Данило, ДЕНИСОВ Денис 41.28

Естафетний біг 4х400 м

1  СИНЯНСЬКИЙ Анатолій, ЖЕВНЕР Микола, ТЕСЛЕНКО Денис, САВЧЕНКО Олександр 3:10.11
2  ГУЦОЛ Євген, БУТРИМ Віталій, САВІН Вадим, ГОЛУБЧЕНКО Олег 3:12.08
3  ГОЛОВАЩЕНКО Роман, ДОЛГИЙ Сергій, КНИШ Михайло, ВІТОВ Іван 3:12.21

Метання диска

1  НЕСТЕРЕНКО Микита 62.84
2  СЕМЕНОВ Олексій 62.25
3  НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав 62.00

 Метання молота

1  ДРИГОЛЬ Олександр 78.32
2  МАРТИНЮК Андрій 77.70
3  РУБАНКО Артем 77.10

 Метання списа

1  П'ЯТНИЦЯ Олександр 84.87
2  АВРАМЕНКО Роман 81.87
3  НИЧИПОРЧУК Олександр 78.00

 Стрибки у висоту

1  БУТРИМ Віталій 45.90
2  БУРАКОВ Володимир 46.32
3  ГУЦОЛ Євген 46.73
Стрибки у довжину
1  ЛІХАЧОВ Іван 7.90
2  КУЗНЄЦОВ Віктор 7.90
3  МОСКАЛЕНКО Максим 7.62

 Стрибки з жердиною

1  РЕВЕНКО Владислав 5.55
2  ЮРЧЕНКО Денис 5.55
3  ЄРЬОМІН Іван 5.55
Потрійний стрибок
1  САВОЛАЙНЕН Микола 16.74
2  СЕМЕНЕНКО Євген 16.73
3  ОПАЦЬКИЙ Юрій 16.53
Штовхання ядра
1  СЕМЕНОВ Андрій 20.05
2  САВИЦЬКИЙ Дмитро 19.57
3  САМОЛЮК Віктор 18.40
Переглядів: 973 | Додав: rezervua | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0